Linhai UTV 800 Diesel

Linhai UTV 800 Diesel

Špičkové UTV nejvyšší řady s mimořádně ekonomickým vznětovým motorem Perkins disponující vynikajícím jízdním dosahem. LINHAI UTV 800 DIESEL má vše, co potřebujete pro vaší práci - prostornou korbu s vysokou nosností až 400kg, tažnou sílu 680 kg, robustní podvozek s elektricky přiřaditelným pohonem 4x4 a dvěma uzávěrkami diferenciálu pro přední i zadní nápravu, pohodlné jízdní vlastnosti a vysokou pracovní morálku. K tomu navíc atraktivní design, vysoce kvalitní dílenské zpracování a cenu, na kterou konkurence nedokáže reagovat - LINHAI UTV 800 DIESEL je jedna z nejatraktivnějších nabídek na trhu.


LINHAI UTV 800 DIESEL 4WD

Své dlouholeté zkušenosti s výrobou dieselových UTV pro známou nadnárodní firmu JCB, a více než desetiletou spolupráci s výrobcem motorů Perkins zúročil Linhai při vývoji zcela nové generace vlastního špičkového pracovního stroje - LINHAI UTV 800 DIESEL. Vyvinutý pro náročné profesionální uživatele, utáhne a odveze tento pracovitý pomocník všechno, co na něj naložíte - až 400 kg nákladu v extrémním terénu, utáhne dalších 680 kg, přepraví vás na těžko přístupná místa, odklidí sníh nebo štěrk, můžete za něj připojit různá zařízení jako sypač nebo sekačku nebo postřikovač, zkrátka UTV LINHAI 800 DIESEL nezaskočí vůbec nic.

Silný a úsporný motor
Vysokou tažnou sílu dává tomuto pracovitému stroji vznětový řadový kapalinou chlazený tříválec Perkins 403D, vyráběný v Japonsku. Tento mimořádně spolehlivý motor je díky vysoké účinnosti zároveň i velmi ekonomický, takže ve spojení s velkou 35 l nádrží můžete pracovat déle a neztrácet čas častým tankováním. Na motor navazuje robustní automatická dvourychlostní CVT převodovka od prestižní kanadské firmy CVTech se silnou redukcí, neutrálem a zpátečkou. Účinnou motorovou brzdu oceníte při zdolávání svahů s těžkým nákladem.

Pohon 4x4 se dvěma uzávěrkami diferenciálu
Spolehlivý elektricky přiřaditelný pohon všech kol 2WD / 4WD je do extrémních podmínek vybaven hned dvěma uzávěrkami diferenciálu pro přední i zadní nápravu. Ve spojení s výkonnými pneumatikami Sun-F a mohutně dimenzovaným podvozkem s velkou světlou výškou se nemusíte bát žádného terénu.

Robustní podvozek
Vysokou průchodnost a stabilitu zajišťuje pevná a odolná konstrukce podvozku. Všechna kola jsou nezávisle zavěšena v mohutně dimenzovaných A-ramenech s vysokými zdvihy pérování a odpružena pětipolohově nastavitelnými jednotkami. K vysoké obratnosti stroje přispívá i velmi malý poloměr otáčení.Výkonné hydraulické kotoučové brzdy na všech kolech zajišťují přesvědčivou brzdnou sílu i s těžkým nákladem.

Komfort i bezpečnost
Nezapomněli jsme ani na pohodlí při práci. Při ní oceníte například prostornou, přehlednou a bezpečnou kabinu, výškově nastavitelný volant, pohodlná snadno udržovatelná sedadla s bezpečnostními dvířky nebo atraktivní a praktickou střechu z vysokohustotního polyetylénu s velkým čelním sklem.

Špičková výbava
LINHAI UTV 800 DIESEL převyšuje konkurenci ve svém segmentu také bohatostí standardní výbavy. Ta obsahuje silný elektrický naviják ATV 3000, celoplošné krytování podvozku, masivní přední ocelový ochranný rám, značkové pneumatiky Sun-F, plastovou střechu odolnou UV-záření, výškově nastavitelný volant, plastové chrániče blatníků, homologované tažné zařízení, zdvojené projektorové světlomety a zadní/brzdová/směrová světla s technologií LED. V základní výbavě nechybí ani velkoplošné čelní sklo.

Technické parametry:

Delka: 3018 mm
Šířka: 1520 mm
Výška: 1905 mm
Rozvor: 1930 mm
Světlá výška: 280 mm

Poloměr zatáčení: 4300mm
Pohotovostní hmotnost: 700 kg
Nosnost korby: 400 kg
Tažná síla: 680 kg

Motor: Perkins 403D-07
Typ motoru: 4 taktní, řadový 3válec, vodou chlazený- DIESEL
Zdvihový objem: 762 ccm
Vrtání a zdvih: 67 mm × 72 mm
Kompresní poměr: 23,5: 1
Maximální točivý moment: 44.5N.m / 2000 ot./min.
Převodovka: CVT se zpátečkou
Pohon: volitelný 2WD / 4WD s uzávěrkou obou diferenciálů
Druh paliva: Nafta
Palivová nádrž: 35l
Přední odpružení: dvojitá ramena, olejové tlumiče
Přední disky: 14 × 7 / ocelové
Zadní disky: 14 × 8,5 / ocelové
Přední pneumatiky: 26 × 9-14
Zadní pneumatiky: 26 × 10 - 14
Brzdy: 4 x kotoučové (hydraulické)
Parkovací brzda: ruční
Koncová světla: L.E.D.
Brzdová světla: L.E.D.

 

Cena CZ: 292 990 Kč včetně DPH